Adam Milewski

aktor

 

W Banialuce od 1 października 2019 roku.

Aktor, lalkarz, instrumentalista, student Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, filia w Białymstoku. 

W latach 2018/2019 związany z Teatrem Wierszalin w Supraślu gdzie grał m.in. w "Bogu Niżyńskim". Przygodę z Teatrem Lalek Banialuka rozpoczął tytułową rolą w przedstawieniu "Jestem Aki" w reżyserii Bartosza Kurowskiego.

 

Galeria zdjęć


JESTEM AKI

JESTEM AKI

JESTEM AKI

JESTEM AKI

JESTEM AKI

JESTEM AKI

JESTEM AKI

JESTEM AKI

Przedstawienia

  • JESTEM AKI
  • TUTU
  • AMELKA, BÓBR I KRÓL NA DACHU
  • PROCES

 

     ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY


 


 

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana

Samorządowa Instytucja Kultury

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, w celu korzystania z prowadzonej przez Teatr Lalek Banialuka usługi „Newsletter”. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zapoznałam/em się z Regulaminem świadczenia usługi Newsletter

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana został podłączony do sieci szerokopasmowej w zwiazku z realizacją projektu „Budowa sieci szerokopasmowej dla miasta Bielska-Białej” został zrealizowany przez Urząd Miasta Bielska – Białej przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.


  

Strona internetowa www.banialuka.pl  jest obecnie w przebudowie. Teatr pozyskał środki finansowe aplikując w konkursie o dofinansowanie zadania realizowanego ze środków pozostających w dyspozycji ministra właściwego do spraw kultury i ochrony dziedzictwa narodowego z programu TEATR I TANIEC 2020 – zadanie dodatkowe pn. „ e-witryna. Artystyczne okno na świat”.